Patirtis

UAB 3RTechnology tapo NVIDIA Enterprise Preferred partneriu

NVIDIA – žinomas pasaulinis gamintojas, lyderis dirbtinio intelekto (AI), mašininio mokymosi (ML) ir aukšto našumo skaičiavimų (HPC) srityse. Jau trejus metus naujausius technologinius jų sprendimus galima įsigyti tiesiogiai iš UAB 3RTechnology. Įmonei gavus naują partnerystės statusą, ne tik demonstruojamos aukštos kompetencijos, sklandus bendradarbiavimas su gamintoju, bet ir  klientams užtikrinama dar palankesnė produktų įsigijimo kaina Lietuvoje, o kai kurių sektorių atstovams – išskirtinės nuolaidos.

Ne visi gali tapti partneriais

Tokie pasaulinio lygio gamintojai kaip NVIDIA, savo produktus paprastai pardavinėja keliais pardavimo kanalais: tiesiogiai patys, per kitus sistemų gamintojus (pavyzdžiui, DellEMC, HPE, IBM, Lenovo, Supermicro, Gigabyte ir kt.) bei per partnerius. Tam, kad įmonė taptų tokio gamintojo partneriu, įmonei reikia tenkinti nustatytus reikalavimus partnerystei: būti gerai žinomais ir aktyviais savo rinkoje, pasirašyti partnerystės sutartį, prisiimti įsipareigojimus, kurie numatyti sutartyje,  apmokyti savo personalą pagal mokymų planą ir vykdyti numatytus pardavimų planus.

„NVIDIA partneriais esame jau treti metai. Visą šį laikotarpį aktyviai dirbame, dalyvaujame mokymuose ir bendradarbiaujame su gamintoju, siekiame, kad įvairiose srityse – kompetencijose turėtume kuo gilesnes žinias bei aukštesnį statusą. Enterprise Preferred partnerio statuso gavimas šiuo metu galioja NVIDIA Networking kompetencijai, bet turėtų greitu metu būti suteiktas ir NVIDIA Compute kompetencijai. Toliau dirbsime, plėsimės ir sieksime kuo daugiau kompetencijų turėti preferred statusu“, – sako Rėdas Šimelis, UAB 3RTechnology direktorius.

 

Naujas statusas – nauda klientams

„Pasitaiko situacijų, kai įmonės nežino, jog tokius produktus gali įsigyti iš mūsų įmonės Lietuvoje ir perka kitų šalių rinkose, sumokėdamos kur kas daugiau, palyginus, su mūsų turimais įkainiais. Noriu atkreipti atkreipti dėmesį, kad mokslo srities ir startuolių sektoriui – taikomos specialios nuolaidos, kurios suteikiamos tik per tokius partnerius kaip mes. Taip pat tam tikrą programinę įrangą vėlgi galima įsigyti per įmonę, turinčią partnerio statusą“, – atkreipia dėmesį R. Šimelis.

R. Šimelis akcentuoja, kad aktyvus ir nuolatinis darbas su gamintoju suteikia galimybę pirmiems sužinoti aktualias naujienas: „Gauname neanonsuotas naujienas. Tiek apie naujus produktus, kurie greitu metu bus rinkoje, tiek apie tai, kurių tiekimas bus sustabdytas. Vienas iš pavyzdžių – nuo 2024 m. sausio mėn. nebus galima nusipirkti A100 GPU akseleratorių, taip pat ir NVIDIA DGX A100 platformų, tad klientams patariame rinktis kitus produktus, nes minėti nebebus prieinami, o vėliau nebeturės reikalingo palaikymo

Tiesioginės įrangos pirkimas pagreitina procesus iki 13 kartų. „Turime galimybę įrangą, kurios yra didelis poreikis, pirkti tiesiai iš gamintojo. Pavyzdžiui, NVIDIA H100 80GB GPU akseleratoriai arba NVIDIA DGX H100 platformos, kurias naudoja visame pasaulyje Large Langue Models (LLM) ar Natural Language Models, kaip visiems žinomas ChatGPT, yra neįtikėtinai didelės paklausos. Jei įmonė juos norėtų įsigyti, tektų laukti eilėje ne mažiau nei 52 savaites, o mes, jei tai yra NVIDIA gaminamos serverių sistemos, dažniausiai galime pristatyti per ~4-6 savaites“, – komentuoja R. Šimelis.

Produktų panaudojimas

NVIDIA produktų pasiūla yra išties įspūdinga – nuo pavienių GPU akseleratorių iki pačių galingiausių NVIDIA DGX H100 dirbtinio intelekto platformų. R. Šimelis pažymi, kad pastarąją galima įsigyti tik per tokius partnerius, kaip dabar tapo UAB 3RTechnology. Taip pat galima įsigyti platų programinės įrangos krepšelį: NVIDIA AI Enterprise Suite, Virtual GPU, Omniverse, NeMo, BioNeMo, Picaso, Base Command, Fleet Command, Clara, RAPIDS, AI Inference    – Triton, Merlin, Isaac, Riva ir daugelį kitų, čia nepaminėtų aplikacijų karkasų, bibliotekų, įrankių AI produktų kūrimui, AI infrastruktūros valdymui bei diegimui skirtų įrankių ir kt.   

„Turimas partnerio statusas rodo ir mūsų komandos ekspertiškumą. Siekiame savo klientams pasiūlyti geriausius, jų poreikius atitinkančius sprendimus. Dirbtinio intelekto, mašininio mokymosi ir aukšto našumo skaičiavimų programinė ir techninė įranga yra aktuali aukštojo mokslo institucijoms, MTEP veiklas vykdančioms organizacijoms, medicinos ir kitiems sektoriams, kurie priims sprendimą įgalinti šias technologijas duomenų apdorojimui“, – sako R. Šimelis.

 

Jeigu norėtumėte pasiteirauti ar įsigyti NVIDIA produktus, kreipkitės 

el. p. info@3rt.lt